Повернутися

“Хочу повернутись в Макарів, щойно буде куди”. Історія родини Мілевських

Чотири покоління родини пані Лариси жили в будинку, який збудували її дідусь і бабуся. Тут же виросли двоє дітей: 32-річний син і 17-річна донька, яка навчається за кордоном.

Медсестра за освітою і підприємець за покликанням — пані Лариса відкрила власний квітковий магазин і плекала кожну рослинку. Бізнес приносив дохід, проте після повномасштабного вторгнення продавати квіти стало нікому.

До кінця березня мати із сином залишались у Макарові: допомагали людям, вивозили з окупованого міста улюблених кролів та покинутих на вулиці цуценят.

Коли виїхали усі сусіди по вулиці, довелось евакуйовуватись і родині: спершу на Хмельниччину, а згодом пані Лариса виїхала закордон. В останні дні березня сім’я дізналась, що їхній будинок зруйнував ворожий снаряд.

Родина хоче повернутись додому, на свою ділянку та мріє продовжити працювати у своєму магазині, який уже став сімейною справою.
4-х модульний будинок для родини Мілевських  встановлено за кошти виділені OLX Україна в рамках допомоги благодійним фондам.