Повернутися

«Коли приїхали, дивитися немає на що — то серце стало». Історія родини Цапенко

У родині Цапенко 5 осіб: пані Лариса, її чоловік,  який збирається вступати до лав Збройних сил України, та 21-річний син, котрий проходить строкову службу. Також із ними живуть брат Лариси та їхня мати — пані Любов.

На цьому подвір’ї Цапенки живуть поколіннями із 1985 року. На роздоріжжя перед їхнім помешканням впала ракета, і житло родини було сильно пошкоджене вибуховою хвилею.

По їхній вулиці ходили танки, проте від пострілів постраждали лише зупинки. У самому будинку розбилось лиш одне вікно, але вибуху від ракети хата не винесла. «Сусіди дзвонили, казали, що тут все добре. Спеціально, щоб ми не їхали. Та коли приїхали, дивитися немає на що — то серце стало», — розповіла Лариса.

Із селища родина евакуйовувалась швидко: робочим і домашнім авто. Переживали, аби встигнути виїхати. Одразу після завершення бойових дій Татенки обробили город, проте жити на власному подвір’ї не можуть.   

Наразі сім’я орендує житло, Лариса працює з чоловіком на АЗС, та родина прагне повернутись додому. 

6-ти модульний будинок для родини Цапенко встановлено за кошти виділені OLX Україна в рамках допомоги благодійним фондам.

Інші історії:

Більше історій

Історія Родини Кулішенко. “Батьки часто приїжджають на ділянку та пораються на городі, прибирають територію”

Анна разом з батьками проживала у селі Березівка Макарівської громади. Батьки багато працювали й вкладалися у розбудову власної оселі. На подвір’ї був доглянутий сад, поруч з домом – город. Після…

Читати

Історія Родини Левченко

Будинок родини Левченко було зруйновано під час обстрілів Макарова. Родина жила у своєму будинку все життя і хотіли б відбудуватись на цьому ж самому місці. Родинний будинок був великий, і…

Читати

“Хочу повернутись в Макарів, щойно буде куди”. Історія родини Мілевських

Чотири покоління родини пані Лариси жили в будинку, який збудували її дідусь і бабуся. Тут же виросли двоє дітей: 32-річний син і 17-річна донька, яка навчається за кордоном. Медсестра за…

Читати